Služby

Outsourcingplus

Zajistíme chod vyčleněného úseku provozu / činností Vaší společnosti formou poskytnutí komplexní služby = Outsourcingu.

PlusPlus
Lidské zdrojeplus

Vyhledáme Vám vhodné pracovníky na úrovni top manažerů, středního managementu a specialistů z různých oborů činnosti a průmyslu.

PlusPlus
Inter-im managementplus

Zajistíme Vám na přechodné období externího odborníka na manažerské či technické pozici.

PlusPlus
Poradenstvíplus

Náš tým odborníků s letitou praxí Vám poskytne systémové, procesní a produktové poradenství podle Vašeho požadavku.

PlusPlus
Sdílené vozidlo musí mít speciální pojištěníplus

Sdílet vlastní automobil je způsob, jak si každý měsíc můžete přilepšit o pár tisíc. Ne každý samozřejmě bude ochoten své vlastní vozidlo nabízet cizím lidem a většinou se to vyplatí jen v případě, když jezdíte málo. Málokdo už ovšem ví, že auto pro carsharing potřebuje speciální pojištění.

18.3.2024
PlusPlus
Mercedes vyvíjí elektromobil s dojezdem tisíc kilometrůplus

Lidé obvykle odmítají elektromobily ze dvou důvodů: pro jejich vysokou pořizovací cenu a relativně malý dojezd. Na chalupu to většinou stačí, na delší prodloužený víkend nebo nedej bože cestu k moři už nikoliv. Mercedes ovšem toto temné období nabíjení po několika stovkách kilometrů hodlá ukončit, a tak představuje elektromobil s dojezdem vyšším než oněch magických 1 000 kilometrů!

12.2.2024
PlusPlus
Policejní škodovky ve službách zákonu po celém světěplus

Česká policie používá nejčastěji škodovky, jedno jestli v typickém provedení nebo neoznačené. Domácí automobilka ale dodává svoje vozy policejním složkám po celém světě. Jezdí po Evropě, v Asii i u protinožců, zločince honí různé modely a s různými úpravami. Kde všude tedy můžete policejní auta s okřídleným šípem ve znaku potkat?

22.1.2024
PlusPlus
Zuzana Groesbeek

Zuzana Groesbeek

Jednatelka

Náš tým tvoří kvalifikovaní odborníci s letitou praxí v různých oborech činnosti i průmyslu. Rádi Vám poskytneme odbornou podporu při realizaci konkrétního projektu či Vám vyřešíme okamžitou personální potřebu.

Váš úspěch je náš cíl.

Nahoru