Služby

Outsourcingplus

Zajistíme chod vyčleněného úseku provozu / činností Vaší společnosti formou poskytnutí komplexní služby = Outsourcingu.

PlusPlus
Lidské zdrojeplus

Vyhledáme Vám vhodné pracovníky na úrovni top manažerů, středního managementu a specialistů z různých oborů činnosti a průmyslu.

PlusPlus
Inter-im managementplus

Zajistíme Vám na přechodné období externího odborníka na manažerské či technické pozici.

PlusPlus
Poradenstvíplus

Náš tým odborníků s letitou praxí Vám poskytne systémové, procesní a produktové poradenství podle Vašeho požadavku.

PlusPlus
Označování pneumatik se brzy změní. Takhle bude vypadatplus

V květnu letošního roku dojde v celé Evropské unii ke změně v označování pneumatik. Nové štítky, které na obutí povinně najdeme, ponesou více informací. Evropští úředníci si od toho slibují lepší informovanost řidičů a díky tomu následné šetření nákladů i životního prostředí.

9.2.2021
PlusPlus
Škoda zahájila výrobu Enyaqu iVplus

Tuzemská automobilka Škoda Auto včera v hlavním výrobním závodě v Mladé Boleslavi spustila výrobu nejnovějšího modelu, který by měl být s ohledem na aktuální směřování automobilového průmyslu (směrem k elektromobilitě) nejdůležitější novou Škodou za poslední roky. Z výrobní linky zde začal sjíždět Enyaq iV.

27.11.2020
PlusPlus
Závady škodovek lze nově diagnostikovat pomocí mobiluplus

Zní to jako sci-fi. K porouchanému autu přiložíte mobil nebo tablet, aplikace analyzuje třeba chrčící motor a určí, o jaký problém se jedná. Počítáme, že takhle jednoduché to v praxi nebude a automechanici se o svou práci určitě bát nemusí. Ale zajímavý nápad to bezpochyby je.

13.10.2020
PlusPlus
Znáte všechny prvky povinné výbavy pro auto a motorku?plus

Povinná výbava v Česku? Mnoho lidí nad ní mávne rukou, ovšem jde o prvky, které musí být přítomny v téměř každém automobilu nebo na motorce. Za jejich absenci vás policie smí pokutovat a leckdy se mohou opravdu hodit. Víte tedy, co s sebou určitě vozit, a co naopak spadá do doporučené výbavy?

14.9.2020
PlusPlus
Zuzana Groesbeek

Zuzana Groesbeek

Jednatelka

Náš tým tvoří kvalifikovaní odborníci s letitou praxí v různých oborech činnosti i průmyslu. Rádi Vám poskytneme odbornou podporu při realizaci konkrétního projektu či Vám vyřešíme okamžitou personální potřebu.

Váš úspěch je náš cíl.

Nahoru