Služby

Outsourcingplus

Zajistíme chod vyčleněného úseku provozu / činností Vaší společnosti formou poskytnutí komplexní služby = Outsourcingu.

PlusPlus
Lidské zdrojeplus

Vyhledáme Vám vhodné pracovníky na úrovni top manažerů, středního managementu a specialistů z různých oborů činnosti a průmyslu.

PlusPlus
Inter-im managementplus

Zajistíme Vám na přechodné období externího odborníka na manažerské či technické pozici.

PlusPlus
Poradenstvíplus

Náš tým odborníků s letitou praxí Vám poskytne systémové, procesní a produktové poradenství podle Vašeho požadavku.

PlusPlus
Plány Škoda Auto do budoucnaplus

Tuzemská automobilka Škoda Auto je s velkým náskokem lídrem českého automobilového trhu. Více škodovek než v Česku se prodá už jen na obřích trzích, jako je Čína a Německo. Češi tuhle značku, která letos slaví už 125 let od svého založení, zkrátka milují. O tom, jaké jsou plány do budoucna i jak automobilka zvládá plnění nových emisních limitů, jsme si povídali s šéfem Škody Auto ČR Lubošem Vlčkem.

25.2.2020
PlusPlus
Nová elektrická Škoda už zná své jméno! Budou jí říkat Enyaqplus

Elektrická ofenziva automobilky Škoda pokračuje – po plug-in hybridním Superbu iV a na elektřinu konvertovaném Citigo-e iV přijíždí první čistě elektrický model. Elektřinou poháněný crossover bude postavený na platformě MEB určené pro všechny koncernové elektromobily, která přináší spoustu technických i prostorových výhod. To všechno jsme už věděli, nyní nám automobilka odkryla další část tajemství – jméno nového modelu. Jste připraveni?

13.2.2020
PlusPlus
SHERLOG – česká firma spolehlivě vypátrá vaše autoplus

Když vyjdete před dům a vaše auto nestojí tam, kde by stát mělo, asi by se ve vás krve nedořezal. Možná jste se jen zapomněli a stojí o blok vedle, anebo jste se zkrátka stali obětí trestného činu. Naštěstí jsou možnosti, jak se auta dopátrat, a pomůže vám k tomu úspěšná česká firma.

6.11.2019
PlusPlus
Špatný tlak v pneu zvýší spotřebu a může zavinit nehoduplus

Na jaře a na podzim, v průběhu přezouvání pneumatik, většina řidičů zodpovědně řeší, jaké pneumatiky si má pořídit. Nekonečně dlouhou dobu probírají nezávislé testy, porovnávají ceny, čtou více či méně kvalitní doporučení a řeší to se svými známými. V průběhu roku pak ale nevěnují ani chvilku tomu základnímu – vůbec se nestarají o to, jestli mají jejich pneumatiky ten správný tlak!

6.11.2019
PlusPlus
Zuzana Groesbeek

Zuzana Groesbeek

Jednatelka

Náš tým tvoří kvalifikovaní odborníci s letitou praxí v různých oborech činnosti i průmyslu. Rádi Vám poskytneme odbornou podporu při realizaci konkrétního projektu či Vám vyřešíme okamžitou personální potřebu.

Váš úspěch je náš cíl.

Nahoru